Aktuality

IX. ročník Memoriálu Michala Gaffa
4.7.2008

IX. ročník Memoriálu Michala Gaffa

Prvú júlovú nedeľu tohto roku sa uskutočnil IX. ročník Memoriálu Michala Gaffa v požiarnom útoku mužov na miestnom futbalovom ihrisku.Za účasti osem požiarnych družstiev naši hasiči obsadili prvé miesto.Celkové poradie a dosiahnuté časy


9.6.2008

Deň detí

Deň detí v našej materskej škole začal v doobednajších hodinách.Detičky šantili pri modernej i ľudovej hudbe. Za tanečné výkonyboli odmenené sladkosťami , chlebíčkami a chutným obedom.


15.5.2008

Krajská sútaž Plameň

Krajské kolo súťaže Plameň sa uskutočnilo 14. mája 2008 v Slavošovciach. Žiaci našej základnej školy saako víťazi okresného kola zúčastnili tiež tohto kola. Za veľmi dobrej konkurencie obsadili celkove 3. miesto. Našim žiakom blahoželáme k peknému športovému úspechu pod vedením svojich učiteľov p Kriščáka a p. Popíka.


10.5.2008

Deň v materskej škole

V piatok 23. mája sa v zasadačke Obecného úradu v Žbinciachuskutočnili oslavy dňa matiek v MŠ ŽbinceDeti sa pod vedením učiteliek MŠ predstavili v peknomkultúrnom programe. Na záver sa rozbehli s kvetinkouodmeniť svoje mamičky.


2.5.2008

Obvodová súťaž DHZ 2008

V nedeľu 18. mája 2008 sa v našej obci uskutočnila Obvodová súťaž DHZ.Za účasti 6 družstiev s prehľadom zvíťazili naši dorastenci aj muži vo svojich kategóriách.


9.3.2008

Karneval MŠ

Materská škola v Žbinciach pripravila v spolupráci s rodičmi vo štvrtok 15.februára 2007 karneval. Deti sa na chvílu premenili na pekné masky a všetkým sa veľmi páčili. Po karnevale nasledovalochutné občerstvenie.


9.2.2008

Projekt Základnej školy Žbince : " Kde a ako budeme bývať "

Základná škola Žbince bola úspešná v žiadosti o grant U.S. Steel Košice, s.r.o., ktorý má názovKde a ako budeme bývať. Kompletné znenie schváleného grantu nájdete v sekcii dokumenty.Počas realizácie projektu bude fotodokumentácia zverejnená na našej webovej stránke.

Nastavenia cookies